Nie ustąpił pierwszeństwa…

28.01.2019

Nie ustąpił pierwszeństwa…

Trzy osoby – w tym 12-letnie dziecko – z obrażeniami ciała trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło na DK-1 w Markowicach. Kierowca ciężarówki nie ustąpił pierwsza i zderzył się z osobówką.

Do wypadku drogowego doszło w niedzielę (27.01.) około godziny 18.20 na krajowej “jedynce” w Markowicach. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że 44-letni kierowca ciężarowej scani  nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu kierowcy audi A4 i doprowadził do zderzenia pojazdów. Trzy osoby podróżujące audi z obrażeniami ciała trafiły do szpitala. Śledczy z Myszkowa wyjaśniają szczegóły i okoliczności tego wypadku.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły