11.04.2018

Nie żyje 70-letni motocyklista

Myszkowscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w Bliżycach. W wyniku odniesionych obrażeń, pomimo prowadzonej na miejscu reanimacji, zmarł kierujący motocyklem.

Ze wstępnych ustaleń drogówki wynika, że 70-letni mieszkaniec Dąbrowy Górniczej kierując motocyklem honda, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu uderzając w betonowy przepust melioracyjny. W wyniku odniesionych obrażeń 70-letni kierujący zmarł, pomimo prowadzonej na miejscu reanimacji. Policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły