Nie żyje Andrzej Gmitruk – trener bokserski. Miał 67 lat

20.11.2018

Nie żyje Andrzej Gmitruk – trener bokserski. Miał 67 lat

Zmarł Andrzej Gmitruk – jeden z najlepszych trenerów bokserskich w Polsce. Wspierał m.in. Andrzeja Gołotę i Tomasza Adamka. Smutną wiadomość przekazała OSP w Długiej Kościelnej, która została wezwana do pożaru jego domu jednorodzinnego w Hipolitowie.

O zdarzeniu poinformowała Ochotnicza Straż Pożarna w Długiej Kościelnej, która po otrzymaniu zgłoszenia o pożarze w Hipolitowie, wyruszyła do akcji.

– Dzisiejszego poranka tj. 20 listopada doszło do tragicznego zdarzenia w Hipolitowie. O godzinie 4:00 nasza jednostka została zadysponowana do pożaru domu jednorodzinnego. W wyniku pożaru śmierć poniósł jeden z najlepszych trenerów kadry bokserskiej – podała do informacji publicznej Ochotnicza Straż Pożarna w Długiej Kościelnej, jednak przyczyna śmierci nie jest oficjalnie znana.

Andrzej Gmitruk miał 67 lat. Pojawiał się w Częstochowie przy okazji gal bokserskich organizowanych w naszym mieście m.in. z udziałem Tomasza Adamka, Ewy Brodnickiej i Andrzeja Gołoty.

 

  • Paula Nogaj
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły