Nie żyje motocyklista

08.03.2019

Nie żyje motocyklista

Sezon motocyklowy oficjalnie się jeszcze nie rozpoczął, a już mamy śmiertelny wypadek. Na ulicy Myszkowskiej w Żarkach zginął 48-latek. Mężczyzna jadący yamahą uderzył w opla vectrę, który włączał się do ruchu. Policjanci z Myszkowa pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tej tragedii.

Do wypadku doszło w czwartek (7.03.) około godziny 17.00 w Żarkach na ulicy Myszkowskiej. Według wstępnych ustaleń drogówki, kierowca opla vectry wyjeżdżał z parkingu i chciał włączyć się do ruchu na ulicy Myszkowskiej. Nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu od Myszkowa motocykliście, który w tym czasie wykonywał nieprawidłowy manewr wyprzedzania. W wyniku nagłego hamowania yamaha przewróciła się. Niestety, pomimo prowadzonej reanimacji, 48-latek zmarł na skutek poniesionych obrażeń. Policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły