Niebawem druga edycja MykaROCK festival!

09.07.2019

Niebawem druga edycja MykaROCK festival!

Gitarowe riffy, charyzmatyczni wokaliści, energia płynąca ze sceny – tak w wielkim skrócie można opisać to niezwykłe wydarzenie. Kolejna odsłona MykaRock Festiwalu odbędzie się 17 sierpnia w Mykanowie. Jak zapewniają organizatorzy tegoroczna edycja przyniesie nie mniej niezapomnianych wrażeń co poprzednia. Gwiazdą wieczoru będzie Oddział Zamknięty.

Wystąpi ponadto wiele innych zespołów, których obecność z pewnością ucieszy fanów rocka – m.in. Farben Lehre i Leniwiec. Początek imprezy o godz 16:30 na targowisku przy ul. Słonecznej 114 w Mykanowie. Wielka plenerowa scena, potężne nagłośnienie i efekty świetlne sprawiają, że impreza spełnia oczekiwania nawet najbardziej wybrednych fanów rocka.

źródło: GOKiS Mykanów

  • opr. Paula Nogaj
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły