Niecodzienna wizyta w częstochowskiej komendzie

09.11.2018

Niecodzienna wizyta w częstochowskiej komendzie

22-letni Patryk, który jest zafascynowany policją, od lat podróżuje po kraju, poznając nie tylko nowe miasta, ale przede wszystkim funkcjonujące tam komendy. Miłośnik niebieskiego munduru nawiązuje z funkcjonariuszami znajomości, pozostawiając w pamięci ciepłe wspomnienia. Kilka dni temu odwiedził częstochowskich stróżów prawa.

Patryk jest osobą niepełnosprawną, pełną ciepła i pozytywnej energii. – Od zawsze zafascynowany był pracą policjantów i od lat, wraz ze swoją mamą, podróżuje po Polsce, odwiedzając kolejne jednostki, Kilka dni temu przyjechał do Częstochowy, gdzie oczywiście najważniejszym miejscem, które chciał zobaczyć, była Komenda Miejska Policji – opowiada podkom. Marta Ladowska, oficer prasowy częstochowskich policjantów. To właśnie rzeczniczka przyjęła Patryka i jego mamę. Podczas wizyty przybliżyła szczegóły dotyczące funkcjonowania naszej komendy oraz wręczyła na pamiątkę drobne upominki.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły