Nieoficjalnie: Krzysztof Matyjaszczyk zwycięża w I turze

22.10.2018

Nieoficjalnie: Krzysztof Matyjaszczyk zwycięża w I turze

Z nieoficjalnych informacji wynika, że Krzysztof Matyjaszczyk zdobył ponad 50-procentowe poparcie głosujących w wyborach samorządowych 2018. Wszystko wskazuje na to, że drugiej tury nie będzie. Czekamy na oficjalne wyniki.

W wyborach samorządowych 2018 frekwencja głosujących na godzinę 17:00 w niedzielę wyniosła w całym województwie śląskim 38,92%. Najwięcej osób poszło do urn w Częstochowie -42,14%. W pozostałych miastach frekwencja wyniosła 41,25% – Mysłowice, 40,92% – Bielsko-Biała, 40,06% Dąbrowa Górnicza i 39,40% Siemianowice Śląskie (39,40%).

Ogółem w Polsce w wyborach do godziny 17:00 udział wzięło 41,65% wyborców.

  • Paula Nogaj
Firmy z gwarancją
Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły