Nieprawidłowo wymijał. Doprowadził do wywrotki

12.12.2017

Nieprawidłowo wymijał. Doprowadził do wywrotki

Wywrócona ciężarówka, zablokowana droga, rozsypane tony żwiru, zerwane napowietrzne linie telekomunikacyjne – to efekt groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, do którego doszło na ulicy Cichej w Koziegłówkach. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Policjanci z wydziału ruchu drogowego zostali wezwani na ulicę Cichą w Koziegłówkach, gdzie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem ciężarówki i osobowego opla, którym jechała matka z 3-dzieckiem. Na miejscu ustalili, że kierowca tira podczas wykonywania nieprawidłowego manewru wymijania osobowego opla, stracił panowanie nad pojazdem, zahaczył o lewy bok osobówki, a następnie doprowadził do wywrócenia ciężarówki, która przewoziła kilkanaście ton ładunku. Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz zorganizowali objazdy.

Na szczęście ani kierującej oplem, ani przewożonemu wewnątrz osobówki 3-latkowi, ani kierowcy ciężarówki nic się nie stało.

  • kg
  • zdj. KPP Myszków

Do wyborów samorządowych zostało kilka dni. Oprócz prezydenta wybierać będziemy również naszych reprezentantów, którzy zasiądą w Radzie Miasta. Na kandydatów, którego komitetu zamierzacie oddać swój głos? Zachęcamy do zabawy! Głosowanie na naszej stronie zakończy się 19 października.

Na kandydatów, którego komitetu zamierzacie oddać swój głos?

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły