Nikt nie jest doskonały

08.10.2018

Nikt nie jest doskonały

Magda Waligórska- Lisiecka, Dominika Łakomska, Wojciech Błach oraz Zdzisław Wardejn wystąpili w sobotni wieczór na deskach sceny Klubu Politechnik. Aktorzy podczas spektaklu “Nikt nie jest doskonały” rozbawili częstochowską publiczność do łez.

Sztuka Simona Williamsa święciła triumfy na deskach wielu teatrów całego świata, a teraz miała okazję zobaczyć ją częstochowska publiczność. Poznaliśmy Leona w życiu, którego nic nie jest doskonałe – żona odeszła, dorastającą córka Dee Dee zaczęła palić papierosy, a do tego jego ojciec Gus, rubaszny i niesforny pomimo wieku, drażni go swoją ekscentryczną naturą i towarzyskimi ekscesami. Leon jest introwertykiem, nudnym statystykiem, ale posiada talent…. niestety też niedoskonały, bo to talent do pisania romantycznych powieści. To iście niemęskie zajęcie ukrywa pod kobiecym pseudonimem Marty Banbury i bez nadziei na sukces wysyła swoje teksty do kobiecych wydawnictw.

Pewnego dnia życie Leona zmienia jeden telefon z wydawnictwa „MJW”- powieść Marty Banbury została nagrodzona w konkursie najlepiej napisanych powieści dla kobiet, za którą autorka może otrzymać ogromną nagrodę… Tylko jak Marta ma ją odebrać skoro… do kobiety to jej wiele brakuje?

Przebieranki mężczyzny za kobietę, splot komicznych sytuacji, przemyślana i dobrze prowadzona fabuła, wyszukane dialogi – to wszystko sprawiło, że sobotni wieczór upłynął pod znakiem wyśmienitej zabawy i refleksji nad wzajemnymi relacjami.

  • Katarzyna Gwara
Najnowsze artykuły