Niszczył plakaty wyborcze

15.10.2018

Niszczył plakaty wyborcze

Dzięki informacji od świadków zdarzenia częstochowscy strażnicy miejscy ujęli mężczyznę, który w rejonie jednego z punktów handlowych przy al. Wojska Polskiego niszczył plakaty wyborcze.

Dyżurny straży miejskiej otrzymał zgłoszenie, że mężczyzna zrywa plakaty wyborcze różnych kandydatów. Funkcjonariusze szybko ustalili i ujęli sprawcę. Został przekazany policji.

Przy ujawniania osób niszczących materiały wyborcze przydatny jest też miejski monitoring. W ostatnich dniach kamery zarejestrowały wandali w rejonie ul. Dekabrystów i w przejściu podziemnym pod al. Armii Krajowej. Nagrania z monitoringu zostały przekazane na stróżom prawa.

  • Katarzyna Gwara
Firmy z gwarancją
Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły