Nocna wizyta nachalnego amanta

27.12.2017

Nocna wizyta nachalnego amanta

Dość niespodziewaną wizytę złożył 23-letni mieszkaniec Lublińca wybrance swojego serca. Mężczyzna zjawił się przed drzwiami jej rodzinnego domu o… drugiej w nocy. Drzwi otworzyła matka dziewczyny. Nachalny amator wtargnął do mieszkania i oświadczył, że musi spotkać się ze swoją wybranką. Prośby o opuszczenie domu przyniosły efekt dopiero, gdy kobieta zagroziła wezwaniem policji…

Do zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek (26 na 27.12.). Po godz. 2.00 z dyżurnym komendy skontaktowała się mieszkanka Lublińca, która poprosiła o interwencję wobec pijanego, nieznanego mężczyzny, który wtargnął do jej mieszkania, żądając spotkania z jej córką. Na miejsce natychmiast wyruszył policyjny patrol.

– Przed wejściem do bloku, w którym mieszkała zgłaszająca, młody człowiek zapytał mundurowych czy mają ogień, ponieważ chciał odpalić papierosa. Pytający bardzo agresywnie zareagował na odmowę i w stosunku do policjantów użył wulgarnych zwrotów – mówi asp. sztab. Iwona Ochman, oficer prasowy lublinieckich policjantów. Poproszony o podanie danych odmówił. Oświadczył, że nie ma przy sobie dokumentu tożsamości i nie zamierza z nimi dłużej rozmawiać, bo wraca do domu. – Policjanci zatrzymali agresora i podczas sprawdzania czy nie posiada przy sobie niebezpiecznych przedmiotów, znaleźli jego dowód osobisty – wyjaśnia asp. sztab. Iwona Ochman. Awanturnikiem okazał się 23-letni mieszkaniec Lublińca. W chwili ustalenia tożsamości młodego człowieka, na miejsce interwencji podeszła zgłaszająca. Kobieta poinformowała, że to właśnie on kilkanaście minut wcześniej wtargnął do jej mieszkania. 23-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Niebawem za swój wybryk odpowie przed sądem. Grozi mu rok więzienia.

  • kg
  • zdj. KPP Lubliniec

Do wyborów samorządowych zostało kilka dni. Oprócz prezydenta wybierać będziemy również naszych reprezentantów, którzy zasiądą w Radzie Miasta. Na kandydatów, którego komitetu zamierzacie oddać swój głos? Zachęcamy do zabawy! Głosowanie na naszej stronie zakończy się 19 października.

Na kandydatów, którego komitetu zamierzacie oddać swój głos?

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły