Norwid Częstochowa zagra w play-offach

08.03.2019

Norwid Częstochowa zagra w play-offach

Exact Systems Norwid zakończył rundę zasadniczą I ligi i odlicza dni do inauguracji fazy play-off. Drużyna z Częstochowy wystąpi w roli gospodarza 14 marca o godz. 20:30 w hali przy ul. Jasnogórskiej 8. Przeciwnikiem Norwida będzie APP Krispol Września. Wcześniej dwa pierwsze mecze zostaną rozegrane we Wrześni 9 i 10 marca.

Spotkanie zostanie rozegrane w ramach I rundy play-off. Będzie ono transmitowane na żywo za pośrednictwem Polsatsport.pl. -Ewentualne czwarte, a drugie na własnym parkiecie, spotkanie miedzy Exact Systems Norwidem a APP Krispolem Września zostało zaplanowane dzień 15 marca 2019r., godz 18:30 – poinformował klub. W tej rundzie mecze rozgrywane są do trzech wygranych spotkań. Dwa pierwsze zostaną rozegrane 9 i 10 marca we Wrześni. Bilety na to spotkanie są dostępne w cenach: bilet normalny 10,00zł, bilet ulgowy 5,00zł, bilet rodzinny 2+2 20,00zł. Klub przygotował dla kibiców kilka niespodzianek – wszyscy, którzy zakupią bilet na któryś z dwóch meczów będą mieli szansę wygrania miesięcznego karnetu do Forma Częstochowa Fitness Klub – do zgarnięcia jest aż 5 wejściówek. Aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy zachować bilet, na którym znajduje się numer i na jego podstawie zostanie wręczona nagroda. Ponadto każda osoba, która pojawi się na drugim meczu, zaplanowanym na 15 marca z biletem z dnia poprzedniego, będzie mogła nabyć bilet na mecz za połowę ceny lub zakupić kalendarz klubowy również o połowę taniej.

  • Paula Nogaj
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły