Norwid i AZS gospodarzami sobotnich spotkań

03.11.2017

Norwid i AZS gospodarzami sobotnich spotkań

W sobotę, 4 listopada siatkarze Exact Systems Norwid i AZS Częstochowa rozegrają ligowe mecze przed własną publicznością. Drużyna Radosława Panasa zmierzy się z Lechią Tomaszów Mazowiecki, a ekipa Krzysztofa Stelmacha zagra z AZS-em AGH Kraków.

W ostatniej kolejce oba częstochowskie zespoły zwyciężały, ale miały mniej wymagających rywali. Exact Systems Norwid pokonał ostatni w tabeli SMS PZPS Spałę, a AZS ograł Aquę-Zdrój Volleyball Team Wałbrzych.

W sobotę obecnie czwarty w tabeli zespół Norwida będzie walczył o punkty z Lechią Tomaszów Mazowiecki, która zajmuje szóste miejsce i traci jeden punkt do częstochowian.

Z kolei AZS, który po 6. kolejkach ma 9 punktów i jest sklasyfikowany na 8. miejscu, zmierzy się z trzecim w tabeli AZS-em AGH Kraków. To zespół, który ma na swoim koncie m.in. zwycięstwo z Norwidem.

Podczas spotkania w Hali Sportowej Częstochowa w strefie małego kibica czekać na dzieci będzie mnóstwo atrakcji m.in.: wyścigi rzędów na wesoło, kolorowe zabawy z chustą, sportowe tatuaże, balonowe ZOO, zabawy konstrukcyjne.

Oba mecze rozpoczną się o godz. 17.

  • KR

Do wyborów samorządowych zostało kilka dni. Oprócz prezydenta wybierać będziemy również naszych reprezentantów, którzy zasiądą w Radzie Miasta. Na kandydatów, którego komitetu zamierzacie oddać swój głos? Zachęcamy do zabawy! Głosowanie na naszej stronie zakończy się 19 października.

Na kandydatów, którego komitetu zamierzacie oddać swój głos?

  • KWW SLD Lewica Razem (33%, Razem 119)
  • KWW Wspólnie dla Częstochowy (19%, Razem 69)
  • KWW Marcin Maranda. Mieszkańcy Częstochowy (18%, Razem 64)
  • KWW Kukiz 15 (15%, Razem 55)
  • KW Prawo i Sprawiedliwość (8%, Razem 29)
  • Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma. Nowoczesna Koalicja Obywatelska (5%, Razem 18)
  • Komitet Wyborczy Wyborców Senior + (1%, Razem 2)
  • KWW Otwarta Częstochowa (1%, Razem 2)
Razem: 358

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły