Norwid i AZS kończą pierwszą rundę na zapleczu PlusLigi

01.12.2017

Norwid i AZS kończą pierwszą rundę na zapleczu PlusLigi

W najbliższy weekend częstochowskie drużyny siatkarskie rozegrają ostatnie mecze pierwszej rundy na zapleczu PlusLigi. Exact Systems Norwid podejmie w piątek, 1 grudnia KPS Siedlce, a dzień później AZS Częstochowa zagra na wyjeździe z Olimpią Sulęcin.

Siatkarzy częstochowskiego Norwida czeka trudny pojedynek. W ostatniej kolejce KPS Siedlce, który obecnie zajmuje piąte miejsce w tabeli, pokonał u siebie w tie-breaku lidera Krispol Września. Z siedlczanami grał już natomiast AZS, który wygrał na wyjeździe 3:1.

W sobotę podopieczni Krzysztofa Stelmacha powinni dopisać kolejne punkty. Ich rywalem będzie przedostatnia Olimpia Sulęcin, która po 10. kolejkach ma tylko dwa punkty. Akademicy będą faworytem tego meczu. Każdy inny wynik niż ich zwycięstwo będzie sporą niespodzianką.

Piątkowy mecz Norwida rozpocznie się o godz. 19 w hali sportowej przy ul. Jasnogórskiej. Wyjazdowe spotkanie AZS-u zaplanowano na sobotę na godz. 17.

  • KR
  • zdj. Maria Kosmala

Wielkimi krokami zbliżają się wybory samorządowe. W Częstochowie o fotel prezydenta ubiegać się będzie sześciu kandydatów. Na kogo zamierzacie oddać swój głos? Zachęcamy do zabawy! Głosowanie na naszej stronie zakończy się 15 października.

Na kogo zamierzacie oddać swój głos?

  • Krzysztof Matyjaszczyk (48%, Razem 427)
  • Tomasz Jaskóła (24%, Razem 218)
  • Artur Warzocha (11%, Razem 98)
  • Marcin Maranda (8%, Razem 72)
  • Martin Saczek (8%, Razem 71)
  • Jacek Krawczyk (1%, Razem 9)
Razem: 895

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły