26.04.2018

Nowe kurtki dla orkiestry

Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Olsztyn wzbogaciła swój strój orkiestrowy o wyjściowe kurtki. Gmina Olsztyn przekazała na ten cel dodatkowe 7 tysięcy złotych. Orkiestra grała już w różnych okolicznościach i zakup ten jest zupełnie uzasadniony.

 

Plany jesienno – zimowe też już są sprecyzowane – dzieci i młodzież nie muszą się już obawiać zimna i prezentować się będą doskonale i elegancko. Obecna nazwa Orkiestry brzmi Orkiestra Dęta Gminy Olsztyn SEMPRE, prowadzi ją nadal Tomasz Hadrian. Próby odbywają się w Gminnym Ośrodku Kultury w Olsztynie.

  • kg
  • zdj. UG Olsztyn
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły