Nowe radiowozy

03.01.2018

Nowe radiowozy

Pod koniec roku, lublinieccy i kłobuccy policjanci otrzymali nowe radiowozy. Do tych pierwszych trafiły trzy pojazdy, do drugich jeden.

Z początkiem roku, na drogi powiatu lublinieckiego wyjechały trzy nowe radiowozy. Policyjny tabor zasilił volkswagen transporter T6, który służy już policjantom z patrolu oraz hyundaie, z których jeden będzie użytkowany przez lublinieckich dzielnicowych, a drugi przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Woźnikach. Ich zakup został sfinansowany ze środków gminnych oraz z budżetu policji.

Kłobuccy policjanci otrzymali natomiast volkswagena transportera. Trafił on do mundurowych z Ogniwa patrolowo – interwencyjnego. Pojazd wyposażony jest w dwulitrowy silnik benzynowy o mocy 150 KM. Furgonem może podróżować 5 policjantów oraz 2 osoby zatrzymane. Środki na zakup nowego radiowozu pochodziły w całości z budżetu państwa.

Grudniowa inwestycja z pewnością przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa w powiatach lublinieckim i kłobuckim oraz polepszenia komfortu pracy policjantów.

  • kg

Do wyborów samorządowych zostało kilka dni. Oprócz prezydenta wybierać będziemy również naszych reprezentantów, którzy zasiądą w Radzie Miasta. Na kandydatów, którego komitetu zamierzacie oddać swój głos? Zachęcamy do zabawy! Głosowanie na naszej stronie zakończy się 19 października.

Na kandydatów, którego komitetu zamierzacie oddać swój głos?

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły