Nowe sklepy i relokacje – seria zmian w Galerii Jurajskiej

22.09.2018

Nowe sklepy i relokacje – seria zmian w Galerii Jurajskiej

Najemcy z Galerii Jurajskiej wciąż poszerzają swoją działalność i tym samym potrzebują więcej przestrzeni – stąd relokacje i modernizacje obiektów. Przybywa także coraz więcej nowych marek, które chcą inwestować w lokale.

Aż 3 nowe otwarcia w ostatnim miesiącu

Galeria Jurajska wciąż rozwija swoją ofertę, dzięki czemu jest atrakcyjnym obiektem dla wielu najemców. Tylko w ciągu ostatniego miesiąca w centrum handlowym miały miejsca aż 3 nowe otwarcia. Klienci oprócz dobrze już znanych sklepów, będą mogły skorzystać od tej pory również z oferty sieci samoobsługowych sklepów dyskontowych Pepco, sieci restauracji z daniami na waę Bon Apetito oraz X-Zone.

O nowych najemcach

Sklep Pepco będzie zajmować powierzchnię liczącą 488 metrów kwadratowych, stając się tym samym jednym z większych sklepów w Galerii Jurajskiej. Oferta sieci jest niezwykle bogata. Znajdują się w niej artykuły modowe, wyposażenia wnętrz, ubrania dla dzieci oraz zabawki. – Pepco zasila aż 4 segmenty naszej oferty. Z jednej strony zyskują najmłodsi klienci, bo pojawia się kolejny sklep z zabawkami i ubraniami dla nich, z drugiej strony zyskują także osoby, które poszukują oferty wyposażenia wnętrz. Na otwarciu korzystają także osoby ceniące sobie modę w przystępnej cenie – mówi Anna Borecka-Suda, leasing manager Galerii Jurajskiej. Marka X-Zone ma z kolei w swojej ofercie asortyment z działu elektroniki i multimediów. To prawdziwa gratka dla fanów gier komputerowych i popularnych konsoli. Do segmentu restauracyjnego dołączy sieć Bon Apetito. – Bon Apetito dopełniło naszą ofertę, poszerzając znacznie dostępne u nas menu. Dzięki temu otwarciu nasi klienci zyskali w menu zarówno dania kuchni polskiej, ale także dania kuchni włoskiej, greckiej czy azjatyckiej. Z punktu widzenia rozwoju naszego projektu centrum niedzielnej rozrywki było to jedno z kluczowych otwarć w ostatnich tygodniach – mówi Borecka-Suda.

Większe powierzchnie i modernizacje

Najemcy sukcesywnie modernizują i remontują lokale, które użytkują. Z kolei rekolakcje często wiążą się z powiększaniem metrażu do wykorzystania przez poszczególne marki. W ostatnich trzech miesiącach, aż sześciu najemców zdecydowało się na modernizację, remont lub powiększenie lokalu. -W połowie sierpnia butik Selin z odzieżą damską przeniósł się w ramach poziomu 2 do nowego, większego sklepu, zamieniając 64 m kw. na 87 m kw. Po trwającym ostatnie tygodnie remoncie otworzyła się także piekarnia Connsoni – informuje Galeria Jurajska. O przeprowadzce zdecydowała również marka Sinsay. Z kolei sklep Cropp i House zamierzają poszerzyć swój metraż. – Ostatnimi otwarciami i relokacjami domykamy ofertę Galerii Jurajskiej. Centrum handlowe jest obecnie w blisko w 100 proc. wynajęte, a na ostatnie wolne powierzchnie właśnie podpisaliśmy umowę. W 100 proc. jest natomiast wynajęty już parter. Tym samym dołączamy do wąskiego grona galerii handlowych w województwie śląskim, które mogą pochwalić się kompletną ofertą – mówi Roman Bugajczyk, dyrektor Galerii Jurajskiej.

 

źródło: Galeria Jurajska

  • pn
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły