20.11.2017

Nowi policjanci w Kłobucku

Czterech nowych funkcjonariuszy zasiliło kłobucką policję. Po ukończeniu kursu podstawowego, ruszą w patrol na ulice tamtejszego powiatu.

Na placu apelowym w Oddziale Prewencji Policji w Katowicach odbyło się uroczyste ślubowanie 85 nowych policjantów. Wśród mundurowych, którzy rozpoczynają swoją służbę znalazło się 8 kobiet.

Kłobucką policję zasiliło czterech nowo przyjętych funkcjonariuszy. Młodzi policjanci są mieszkańcami powiatu kłobuckiego. Mają d 23 do 34 lat. Dzień po uroczystym apelu stawili się w Szkole Policji w Katowicach, gdzie odbędą kilkumiesięczne przeszkolenie. Po ukończeniu kursu podstawowego, ruszą w patrol na ulice tamtejszego powiatu.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły