Nowy punkt konsultacyjny

15.03.2019

Nowy punkt konsultacyjny

Dzielnicowy z Komisariatu II Policji w Częstochowie – sierż. szt. Norbert Błachowicz – wyszedł naprzeciw oczekiwaniom lokalnej społeczności i… mieszkańców Dźbowa przyjmuje w nowym punkcie konsultacyjnym. W ramach akcji “Dzielnicowy Bliżej Nas” interesanci mogą skorzystać z porad policjanta w każdą środę w godzinach 10:00 – 12:00.

Dzielnicowy z komisariatu II w Częstochowie sierż. szt. Norbert Błachowicz nawiązał współpracę z Dzielnicowym Ośrodkiem Społeczności Lokalnej Dźbów. Dzięki temu w każdą środę może przyjmować interesantów w lokalu przy ul. Rydla 4 w Częstochowie. Policjant będzie czekał na mieszkańców w godzinach 10:00 – 12:00. Konsultacje społeczne to okazja do uzyskania porady w trudnej sprawie. Zachęcamy do skorzystania z tej formy spotkania z dzielnicowym.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły