Nowy termin spektaklu “Kabaret MUMIO”

23.05.2022

Nowy termin spektaklu “Kabaret MUMIO”

Spektakl Kabaret MUMIO, który miał odbyć się 27 maja 2022 r. o godz. 19:00 został przeniesiony na termin 6 listopada 2022 r. godz. 18:00. Wszystkie bilety zachowują ważność.

– Z przyczyn zupełnie niezależnych musimy przenieść spektakl na 06.11.2022. Mamy nadzieję, że Państwo, którzy zakupili bilety dotrą również i w tym terminie – poinformował w oficjalnym komunikacie kabaret Mumio.

24 lata spektaklu „Kabaret Mumio”
Legendarny spektakl komediowy “Kabaret Mumio” został przedstawiony publiczności już prawie 1000 razy, na scenach całego kraju. Kabaret Mumio jest autorskim przedstawieniem Teatru Epty-a, opartym na własnych tekstach i muzyce. Stworzony został jako kameralny spektakl teatralny w konwencji kabaretowej. Stanowi wynik poszukiwań wywodzących się z tradycji i metod teatru off-owego. Odwołanie do indywidualnego poczucia absurdu, mającego swoje źródło w nas samych, radykalna, choć pełna ciepła autoironia, – zwalniają przekaz z agresji i nieznośnego moralizowania. Aspekt ludyczny, “rozrywkowy” przedstawienia, realizowany środkami teatralnymi, nie jest celem samym w sobie, podporządkowując się szerszej koncepcji estetycznej. Działanie na różnych poziomach odbioru, nacisk na solidny warsztat sceniczny skupiony na budowaniu postaci, bezkompromisowe poczucie humoru, a także uparte poszukiwanie własnego, indywidualnego wyrazu, zaowocowało – jak dotychczas – zainteresowaniem i uznaniem ze strony bardzo zróżnicowanej publiczności i krytyków.

  • RED.
Najnowsze artykuły