07.06.2018

Nowy zastępca komendanta

W kłobuckiej komendzie odbyła się uroczysta odprawa służbowa, podczas której Komendant Powiatowy Policji w Kłobucku, mł.insp. Tomasz Górka przedstawił swojego zastępcę. Obowiązki Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kłobucku pełni podisnp. Artur Wilczyński.

Podczas uroczystej odprawy służbowej szef kłobuckich stróżów prawa mł.insp. Tomasz Górka przedstawił podinspektora Artura Wilczyńskiego, który pełni obowiązki Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kłobucku.

Przez kilka ostatnich lat podinsp. Artur Wilczyński pracował w Komendzie Powiatowej Policji w Lublińcu na stanowiskach Naczelnika Wydziału Prewencji oraz Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego. Nowy Zastępca w Kłobucku będzie nadzorował piony prewencji i ruchu drogowego.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły