11.06.2018

O bezpieczeństwie z niepełnosprawnymi

Policjantka z częstochowskiego wydziału ruchu drogowego przeprowadziła pogadankę dla dzieci w Centrum Pomocy Dziecku Niepełnosprawnemu i jego rodzinie. Uczyła maluchy, jak bezpiecznie poruszać się po drogach i dlaczego warto nosić odblaski.
Mł. asp. Sabina Chyra-Giereś odwiedziła dzieci z Centrum Pomocy Dziecka Niepełnosprawnego i jego rodziny w ramach Dnia Dziecka zorganizowanego przez MOPS w Częstochowie w klubie Don Kichot. W trakcie spotkania rozmawiała o tym, jak bezpiecznie poruszać się po drodze, dlaczego warto nosić odblaski. Przypomniała także co robić, aby zbliżające się wakacje upłynęły bez przykrych zdarzeń.

Największą radością dla dzieci oczywiście okazała się policyjna maskotka Sznupek. Jak zwykle podczas spotkań z dziećmi, nie mogło zabraknąć odblaskowych upominków dla najmłodszych.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły