O włos od tragedii

08.08.2018

O włos od tragedii

Do groźnej kolizji doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Molnej. Kierująca fordem nie zachowała należytej ostrożności i doprowadziła do zderzenia z pociągiem.

Do zdarzenia doszło we wtorek (7.08.) przed 13.00 w Molnej. Z dotychczasowych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 48-latka kierująca fordem przejeżdżając przez przejazd kolejowy nie upewniła się, czy nic nie nadjeżdża, nie zatrzymała się i doprowadziła do zderzenia z pociągiem towarowym. Na szczęście pomimo strat materialnych, nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na przejazdach kolejowych, zwłaszcza tych niestrzeżonych.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły