Od piątku na pływalnię!

31.10.2018

Od piątku na pływalnię!

Kryta pływalnia przy alei Niepodległości od 2 listopada czeka na miłośników wodnej aktywności fizycznej. Obiekt przeszedł przebudowę i termomodernizację.

Pływalnia kryta przy al. Niepodległości 20/22 będzie czynna w godz. 6.00 – 21.30 w dni robocze oraz w godz. 8.00 – 19.30 w soboty, niedziele i święta.

W dniach 2-4 listopada wszystkie godziny będą ogólnodostępne, natomiast harmonogram zajęć uwzględniający potrzeby szkół i klubów sportowych zacznie obowiązywać od 5 listopada i wkrótce pojawi się na stronie www.mosir.pl

Więcej informacji na temat funkcjonowania pływalni uzyskać można pod numerem telefonu (34) 363-45-27 oraz na stronie www.mosir.pl w zakładce ,,Obiekty”.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły