Odblaskowi w czasie ferii

23.01.2017

Odblaskowi w czasie ferii

W Świetlicy Środowiskowej w Myszkowie odbyło się spotkanie dla najmłodszych uczestników półkolonii. Stróże prawa przypomnieli o bezpieczeństwie na drodze oraz jak można bezpiecznie bawić się w domu i na podwórku. Dzieci brały aktywny udział w prelekcji. Prawidłowo odpowiadały na pytania dotyczące bezpiecznego wypoczynku w różnych miejscach. Policjant zaprezentował także elementy wyposażenia, które w codziennej służbie wykorzystują policjanci. Było również o zagrożeniach, na jakie mogą narazić się młodzi ludzie. Największym zainteresowaniem jednak, cieszyło się testowanie kajdanek. Podczas spotkania mundurowi zwrócili uwagę młodym słuchaczom, jak istotną i ważną rolę odgrywa noszenie elementów odblaskowych. Policjanci w ramach działań „Rok Pieszego 2017” każdemu uczestnikowi spotkania, wręczyli taki element i zachęcali do ich noszenia.

  • kg
  • zdj. KPP Myszków
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły