Odmienione przedszkole

24.01.2017

Odmienione przedszkole

Dzieci rozpoczną zajęcia w Przedszkolu przy ul. Żeromskiego już od 30 stycznia br. (po feriach zimowych), natomiast uroczyste otwarcie Przedszkola Nr 2 nastąpi podczas inauguracji obchodów 50-lecia nadania praw miejskich Blachowni.

Należy również podkreślić, iż Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Katowicach- na wniosek Burmistrza Blachowni- przyznał 40% bezzwrotną dotacje na sfinansowanie zakresu prac związanych z wymianą źródeł ciepła i energooszczędnego oświetlenia budynku przedszkola na łączną kwotę ponad 100 tys zł.

W tym miejscu przypominamy, że kilka miesięcy wcześniej Burmistrz Blachowni skutecznie pozyskała blisko 1 mln zł ze środków UE na remont doposażenia i rozwój działalności Przedszkola Nr 2 przy ul. Żeromskiego.

  • kg
  • zdj. UM Blachownia
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły