Odzyskali skradziony rower. Teraz poszukują właściciela

05.08.2019

Odzyskali skradziony rower. Teraz poszukują właściciela

Właściciel “składaka”, który został skradziony 23 lipca z ul. Grunwaldzkiej 9 w Lublińcu – rejon izby przyjęć lublinieckiego Szpitala Powiatowego – proszony jest o kontakt z policją. Rower został odzyskany i czeka na właściciela.
23 lipca na ulicy Grunwaldzkiej w Lublińcu w rejonie szpitalnej izby przyjęć skradziony został rower typ „składak”, koloru niebieskiego. – Właściciela prosimy, aby pilnie zgłosił się do Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu w celu odbioru swojej własności. Osoba, która zgłosi się po odbiór powinna posiadać dokumenty potwierdzające fakt jego posiadania lub podać cechy szczególne należącego do niej przedmiotu – informują policjanci.

Wszystkie osoby mające informacje mogące pomóc w ustaleniu właściciela odzyskanego roweru, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami prowadzącymi sprawę pod nr tel. 34 353 32 02 lub dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu pod nr tel. 34/ 353 22 55.

  • Katarzyna Gwara
Firmy z gwarancją
Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły