Ojcowie i synowie wspólnie zagrają w siatkówkę

23.06.2022

Ojcowie i synowie wspólnie zagrają w siatkówkę

Sezon siatkarski na boiskach przed Galerią Jurajską rozkręca się! Już w najbliższą sobotę odbędzie się tu festyn „Syn, Tato, Lato”, w ramach którego szykują się rozgrywki drużyny w składzie tata i syn. Zapisy wciąż są prowadzone.

 

Boiska do siatkówki plażowej przy Jurajskiej widziały już niejedne zmagania. Rywalizowali tu zawodowcy i amatorzy. W sobotę staną się one natomiast po raz kolejny areną nietypowej rywalizacji. Na boisku zmierzą się ze sobą drużyny składające się z ojców i synów.

Wszystko w ramach Festynu Siatkarskiego „Syn, Tato i Lato”, jaki 25 czerwca organizuje tu Klub Sportowy Norwid Częstochowa i Akademia Norwidziaka. Zawody tego typu odbędą się już po raz drugi. – Siatkówka na dobre zagościła w Galerii Jurajskiej. Tym razem jednak w nietypowej odsłonie – mówi Violetta Dziubin-Łuszczyk, dyrektor marketingu Galerii Jurajskiej.

– W sobotę rozegrany zostanie u nas turniej dwójek tata i syn w dwóch kategoriach – do 15 lat oraz open. To okazja do tego, aby aktywnie spędzić czas z bliskimi na świeżym powietrzu, ale także dać się porwać sportowym emocjom. Tych zapewne nie zabraknie. Rok temu zawody cieszyły się ogromną popularnością – dodaje.

Do udziału w turnieju wciąż można się zgłosić. Aż do 23 czerwca przyjmowane są aplikacje. Wystarczy napisać na maila akademia@ksnorwidczestochowa.pl lub zgłosić się do godz. 9.00 do biura zawodów w dniu rozgrywek, tj. 25 czerwca.

Jak zapowiadają organizatorzy, dla zwycięzców turnieju przewidziano atrakcyjne nagrody. Nie zabraknie także innych atrakcji w tym, konkurencji sportowych i animacji dla najmłodszych. Partnerami wydarzenia są miasto Częstochowa, Galeria Jurajska, Exact Systems, Hemrapol oraz Jurajska.

  • oprac. kg
Najnowsze artykuły