Okradał bliskich

16.10.2018

Okradał bliskich

Zarzut kradzieży z włamaniem usłyszał 29-latek z Myszkowa. Mężczyzna systematycznie okradał swojego brata. Ostatnio jego łupem padła piła spalinowa.

Policjanci zostali powiadomieni o włamaniu do jednego z pomieszczeń gospodarczych na terenie Myszkowa. Podejrzenia pokrzywdzonego padły na brata, który wiele razy okradał swoich bliskich. Jednak dotąd nie powiadamiali policji. Czara goryczy przelała się, gdy z garażu zniknął sprzęt warty ponad 500 zł.

Kryminalni zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie 29-latkowi zarzutu kradzieży z włamaniem. Podczas przesłuchania domowy złodziej przyznał się do zarzucanego przestępstwa. Śledczy odzyskali skradziony łup. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd. Za to przestępstwo może trafić za kraty na najbliższe 10 lat.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły