Okradał sklepy samoobsługowe

12.02.2019

Okradał sklepy samoobsługowe

Pięć komisariatów z Częstochowy oraz komendy z Kłobucka, Myszkowa i Lublińca prowadziło postępowanie przeciwko 30-latkowi, który notorycznie okradał sklepy samoobsługowe. Przestępczą działalność praktykował zarówno w naszym mieście, jak na terenie ościennych powiatów.

Łupem mężczyzny najczęściej padały artykuły spożywcze i przemysłowe oraz alkohol. Najczęściej kradł w sklepach samoobsługowych. Fakt, że 30-latek nie miał stałego miejsca zamieszkania, utrudniał policjantom jego zatrzymanie. Na jego trop wpadli wreszcie policjanci z komisariatu I w Częstochowie. Mężczyzna usłyszał w sumie kilkanaście zarzutów za wykroczenia i przestępstwa w związku z popełnionymi czynami.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły