Złe warunki pogodowe – możliwe opóźnienia

24.09.2018

Złe warunki pogodowe – możliwe opóźnienia

Z powodu złych warunków meteorologicznych Koleje Śląskie informują o utrudnieniach. Na wielu liniach pociągi są opóźnione. W przypadku zablokowania linii kolejowych, można spodziewać się zastępczych autobusów lub podróży okrężnymi trasami. Opóźnienia wynoszą średnio od 10 do 25 minut. Największych można spodziewać się na linii Katowice – Wisła Głębce, Katowice – Żywiec oraz Lubliniec – Częstochowa.

-W przypadku zablokowania linii kolejowych będziemy uruchamiać zastępczą komunikację autobusową lub jeździć trasami okrężnymi – poinformowano na stronie Kolei Śląskich.

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie zaapelował o ostrożność. W powiecie częstochowskim ma występować wiatr o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, w porywach do 75 km/h, z północnego zachodu. Ostrzeżenie jest ważne od godziny 10:00 do 18:00.

 

  • kw
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły