Osobówka zderzyła się z autobusem

24.08.2018

Osobówka zderzyła się z autobusem

Brak należytej ostrożności i wymuszenie pierwszeństwa było przyczyną zderzenia fiata z autobusem, do którego w Lisowie. Kierująca osobówką przewoziła kilkuletnie dziecko. Na szczęście jedyną konsekwencją zdarzenia były uszkodzenia pojazdów.

Do zdarzenia doszło w czwartek (24.08.) kilka minut przed 11.00, w Lisowie. Kierująca fiatem 31-latka nie zachowała należytej ostrożności i wyjeżdżając z ulicy Leśnej doprowadziła do zderzenia z jadącym drogą krajową autobusem. Kobieta przewoziła 4-letnie dziecko. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Na szczęście przeprowadzone badanie lekarskie, nie wykazało u malucha obrażeń. Nie ucierpiał także żaden z pasażerów autobusu. Kierującą fiatem policjanci ukarali mandatem karnym.

  • kg
  • zdj. KPP Lubliniec
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły