Osobówka zderzyła się z karetką

13.09.2018

Osobówka zderzyła się z karetką

Poważny wypadek w Białej. Tuż przed Częstochową kierowca skody favorit zderzył się czołowo z karetką pogotowia. Cztery osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w czwartek (13.09.) tuż po godzinie 13.00. Kierowca skody jechał w kierunku Kamyka, karetka z kolei w kierunku naszego miasta. W pewnym momencie mieszkaniec Częstochowy zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z pojazdem uprzywilejowanym, którym jechały trzy osoby – kierowca, ratowniczka medyczna oraz pacjentka. Sytuacja była o tyle dramatyczna, że karetka zapaliła się. Na szczęście została błyskawicznie ugaszona. Z relacji świadków wynika, że ratowniczka medyczna – jeszcze przed przyjazdem kolejnego ambulansu – udzielała pomocy sprawcy zdarzenia. Jako hipotezę można więc przyjąć, że mężczyzna zasłabł i wtedy utracić panowanie nad samochodem.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły