Patrolowali Park Wypoczynkowy Lisiniec oraz zabezpieczali Festiwal Frytka Off

27.06.2022

Patrolowali Park Wypoczynkowy Lisiniec oraz zabezpieczali Festiwal Frytka Off

W miniony weekend Park Wypoczynkowy Lisiniec tętnił życiem. Z uwagi na wysokie temperatury wiele osób wypoczywało nad wodą. W sobotę odbył się też Festiwal Frytka Off. Dlatego też widoczne były wzmożone patrole straży miejskiej.

W piątek rozpoczęły się wakacje. Wiele osób z uwagi na wysokie temperatury wypoczywało nad wodą. Park patrolowali też strażnicy miejscy, którzy dbali o zachowanie spokoju i porządku publicznego. – Ok. godz. 16 w rejonie parku od strony ul. Jadwigi strażnicy miejscy podjęli interwencję wobec agresywnego i pobudzonego mężczyzny, który nie reagował na polecenia. W trakcie interwencji mężczyzna znieważył słownie interweniujących strażników. Osoba została ujęta, przewieziona do OPOPA i pozostawiona do dyspozycji policjantów z I KP – mówi Artur Kucharski, rzecznik straży miejskiej.

W sobotę 20 funkcjonariuszy Straży Miejskiej zabezpieczało plenerową imprezę muzyczną Festiwal Frytka Off. – Ok. godz. 20:20 strażnicy miejscy podjęli interwencje wobec szarpiących się osób. Jedna z osób, która nie chciała podać swoich danych osobowych została ujęta, przewieziona do OPOPA i pozostawiona do dyspozycji policjantów z I KP – podsumowuje.

  • oprac. kg
Najnowsze artykuły