Pechowy finał ucieczki

14.03.2019

Pechowy finał ucieczki

Kierowca opla corsy nie reagował na sygnały policjantów, którzy chcieli zatrzymać go do kontroli. Gdy mężczyzna zaczął uciekać, ruszyli za nim w pościg. Ten jednak nie trwał długo. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w lampę. Szybko też wyszło, dlaczego zlekceważył policyjną kontrolę…

Do zdarzenia doszło w czwartek (14.03.) w pobliżu zjazdu z Jagiellońskiej w ulicę Bór. Policjanci chcieli zatrzymać kierującego corsą do kontroli drogowej. Prowadzący samochód nie reagował i zaczął uciekać. Swoją podróż szybko jednak zakończył – uderzył w przydrożną lampę. Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia sprawdzili jego stan trzeźwości. Okazało się, że mężczyzna ma 0,2 promila alkoholu we krwi. Mężczyzna będzie musiał odpowiedzieć za swoje wybryki.

Przy tej okazji przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami za nie zatrzymanie się do kontroli grozi kara od 3 miesięcydo 5 lat pozbawienia wolności.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły