Pierwsza pomoc – bezpieczeństwo, zdrowie i ogólne dobra. Dowiemy się, jak działać, co robić, w jaki sposób zachować zimną krew, gdy nasze dziecko lub ktoś inny wymaga udzielania pierwszej pomocy.

23.09.2022

Pierwsza pomoc – bezpieczeństwo, zdrowie i ogólne dobra. Dowiemy się, jak działać, co robić, w jaki sposób zachować zimną krew, gdy nasze dziecko lub ktoś inny wymaga udzielania pierwszej pomocy.

Pierwsza pomoc – bezpieczeństwo, zdrowie i ogólne dobra. Dowiemy się, jak działać, co robić, w jaki sposób zachować zimną krew, gdy nasze dziecko lub ktoś inny wymaga udzielania pierwszej pomocy. Wypadek lub nagłe zachorowania może przytrafić się każdemu, wtedy gdy najmniej się tego spodziewamy.

Dietetyczka poruszy tematykę związaną z żywieniem dzieci i trudnościami pojawiającymi się w tym obszarze oraz interwencjami psycho żywieniowymi, jakie możemy zastosować, aby dziecko chętniej jadło.
Kształtowanie kontaktu dziecka z multimediami – czyli jak rozważnie i odpowiedzialnie wprowadzić dziecko w świat internetu, telewizji czy Social Mediów, które powinniśmy traktować nie tylko jako zagrożenie, ale jak szanse na poszerzenie horyzontów swoich i dziecka. Dyrektor marketingu naszego sponsora – firmy Luxtrade, posługując się rekomendacjami Amerykańskiej Akademii Pediatrycznej, zaleceniami WHO, a także badaniami Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, rozwieje wiele wątpliwości rodziców i podsunie im praktyczne rozwiązania niektórych problemów.

Fizjoterapeutka – opowie o rozwoju dziecka i wadach postawy. Przedstawi czerwone flagi – czyli symptomy, które mówią rodzicowi, na co należy zwrócić uwagę, by w porę zauważyć wady postawy.

Logopeda – opowie nam o tym, co rodzic przedszkolaka powinien wiedzieć o logopedii oraz o flagach ostrzegawczych w obszarze mowy.

Jak ocalić dziecko przed zespołem deficytu natury? Poznamy korzyści, jakie płyną z obcowania z naturą oraz zagrożenia wynikających z jej braku. Omówione zostanę różne sposoby na spędzanie wolnego czasu z dziećmi w lesie i na łonie natury o każdej porze roku.

Komunikacja z dzieckiem – dowiemy się, czy wychowując dziecko da się w ogóle uniknąć kłótni i różnic zdań. Rodzice otrzymają narzędzia, które pozwolą komunikować się i rozwiązywać trudne sytuacje – nie ignorując przy tym potrzeb dziecka ani swoich własnych.

Spotykamy się w Centrum Inicjatyw Społecznych i Wsparcia Rodziny ul. Przemysłowej 9 już w najbliższą sobotę 24.09.2022 o godzinie 9:00.

Dzięki wsparciu firmy Luxtrade udział w konferencji jest bezpłatny. Zapisy pod nr tel. 500-441-444 lub na stronie internetowej wydarzenia https://fb.me/e/3A1dEq1SE.

Do zobaczenia!

 

  • KM
Najnowsze artykuły