Pierwsze zwycięstwo Skry!

27.08.2018

Pierwsze zwycięstwo Skry!

Skra w końcu ma na swoim koncie pierwsze zwycięstwo. Pokonała na własnym stadionie Rozwój Katowice i to z pewnością bardzo ważny moment dla drużyny z Częstochowy.

Zespół do tej pory odnotował aż sześć porażek, dlatego można mówić o pełnej mobilizacji. Skrzaki zrehabilitowały się pewnym zwycięstwem. Aż dwie bramki zdobył Damian Nowak. Pierwszy gol został strzelony z rzutu wolnego w 16. minucie spotkania. Drugi w 31. minucie przy asyście Oktawiana Obuchowskiego. Ta wygrana powinna zmotywować drużynę w najbliższych meczach. Wszyscy na to liczymy.

Składy

Skra:

Biegański – Jurek ż (76. Niedbała ż), Woldan, Holik, Obuchowski – Napora, Zalewski Olejnik, Buławski, Nocoń (90. Kieca), Nowak ż (51. Siwek)

Rozwój:

Golik – Paszek (ż), Lepiarz, Gałecki, Łączek – Płonka, Kunka, Kuliński (46. Baranowicz), Kaletka (63. Wrzesień ), Mońka (82. Olszewski) – Niedojad (78. Marchewka)

  • pn
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły