Pijany 53-latek spowodował kolizję

24.09.2018

Pijany 53-latek spowodował kolizję

53-letni mieszkaniec gminy Żarki w ubiegły piątek pod wpływem alkoholu spowodował kolizję drogową. We krwi miał 2.5 promila. Oprócz kary pieniężnej grozi mu do 2 lat więzienia.

W piątek około godziny 17.00 policjanci ruchu drogowego otrzymali wezwanie do Żarek na ulicę Stary Rynek, gdzie miało dojść do kolizji dwóch pojazdów. Na miejscu mundurowi zastali kompletnie pijanego kierowcę opla vectry, który wykonując manewr cofania, nie zachował szczególnej ostrożności i najechał tyłem na unieruchomiony, prawidłowo zaparkowany pojazd marki Audi. Kiedy mundurowi zbadali stan trzeźwości, okazało się, że 53-latek był pijany. Mężczyzna miał w organizmie 2.5 promila alkoholu. Teraz odpowie za jazdę “na podwójnym gazie” oraz spowodowanie kolizji drogowej. Grożą mu nawet 2 lata za kratkami.

Źródło: KMP Myszków

 

  • kw
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły