Pijany i bez uprawnień spowodował wypadek

15.01.2017

Pijany i bez uprawnień spowodował wypadek

W sobotę (14.01.) około godziny 21.00 policjanci z myszkowskiej drogówki zostali wezwani na ulicę 1 Maja, gdzie miało dojść do zdarzenia drogowego. Mundurowi wstępnie ustalili, że kierowca renault, jadąc od placu Dworcowego, nie dostosował prędkości do warunków na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup. Po zbadaniu jego stanu trzeźwości okazało się, że miał prawie 2.5 promila alkoholu w organizmie. Na domiar złego, 28-latek nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdów. Mieszkaniec Myszkowa z obrażeniami ciała trafił do szpitala. O jego losie zdecyduje prokurator i sąd. Za jazdę po pijaku grozi mu dwuletni pobyt w więzieniu.

  • kg
  • zdj. KPP Myszków
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły