Pijany motocyklista wymusił pierwszeństwo

06.08.2018

Pijany motocyklista wymusił pierwszeństwo

18-letni cyklista trafił do szpitala po wypadku, do którego doszło w Koziegłówkach. Młodemu mężczyźnie, który wymusił pierwszeństwo na osobówce, pobrano krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Szczegóły i okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają myszkowscy śledczy.

Do zdarzenia doszło na ulicy Rynek w Koziegłówkach. Jak wstępnie ustalili policjanci, 18- letni cyklista nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu kierowcy volkswagena. 18-latek nie miał uprawnień do kierowania i w dodatku był pod wpływem alkoholu. Nieodpowiedzialny nastolatek z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Myszkowscy policjanci wyjaśniają szczegóły i okoliczności zdarzenia.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły