19.02.2018

Pijany spacerował po torach

Obywatel Ukrainy wybrał się na nocny spacer po… torowisku. Jak się okazało, był kompletnie pijany.

W niedzielę (18.02.) kilka minut przed 1.00 w nocy policjanci zostali wezwani do miejscowości Chwostek, gdzie według zgłoszenia, po torowisku miał chodzić mężczyzna. Stróże prawa udali się we wskazane miejsce i potwierdzili otrzymaną informację. Mundurowi zatrzymali idącego w rejonie torowiska mężczyznę. Okazał się nim być 24-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna był pijany i nie miał ochoty na konwersację z policjantami. Z uwagi na brak dokumentu tożsamości, niskie temperatury i stan upojenia – trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu odpowie za popełnione wykroczenie.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły