Piwny festiwal po raz trzeci!

27.08.2018

Piwny festiwal po raz trzeci!

Dlaczego browary rzemieślnicze są tak wyjątkowe? Bo są tworzone z pasją! Przekonacie się o tym biorąc udział w kolejnej – trzeciej już – edycji Częstochowskiego Festiwalu Piwa! Impreza odbędzie się w dniach 7-9 września w III Alei NMP.

Skąd pomysł na festiwal piwa? To proste! Już jakiś czasu temu Polacy pokochali piwa kraftowe za ich smak i niepowtarzalność. Młodsi i starsi piwni smakosze chętnie poznają nowe browary i nie boją się próbować nowych, często zaskakujących kompozycji smakowych.

Świadczy o tym zainteresowanie piwami rzemieślniczymi w częstochowskich barach i pubach oraz rosnąca popularność tego typu imprez w kraju – każde większe miasto ma swój festiwal (lub festiwale) piwne. Do tego grona dołączyła Częstochowa. Od trzech lat dajemy częstochowianom okazję do poznania i zasmakowania w piwach z mniejszych browarów.

Do udziału zostały zaproszone browary regionalne, rzemieślnicze, kontraktowe, restauracyjne, mini browary, multitapy oraz firmy mające wpływ na poprawienie lub poszerzenie oferty dla piwowarstwa w Polsce. Nie zabraknie również propozycji dla amatorów wyszukanego jedzenia. Tak, tak – wydarzeniu będzie towarzyszył zlot food trucków.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły