Piwo na ulicy

06.11.2017

Piwo na ulicy

Na lublinieckiej obwodnicy z samochodu ciężarowego spadły skrzynki z piwem. Lecący ładunek uszkodził jadący z przeciwka pojazd. Kierowca tira nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zdarzenia. Policjanci proszą o kontakt świadków tel. 34/3532255 lub 997.

Do zdarzenia doszło 19 października około godziny 5.35 na obwodnicy Lublińca. Z dotychczasowych informacji wynika, że w rejonie skrzyżowania z drogą K-46 na wysokości Lubecka, na zakręcie z jadącego w kierunku Lipia Śląskiego pojazdu ciężarowego spadło na jezdnię około 10 skrzynek z piwem. Spadający ładunek uszkodził nadjeżdżające z przeciwnego kierunku audi. Kierujący samochodem ciężarowym nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zdarzenia. Policjanci prowadzący sprawę proszą o kontakt ewentualnych świadków zdarzenia lub osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu okoliczności tego zdarzenia. Informacje można przekazać pod nr tel. 34/3532255 lub 997.

  • kg

Do wyborów samorządowych zostało kilka dni. Oprócz prezydenta wybierać będziemy również naszych reprezentantów, którzy zasiądą w Radzie Miasta. Na kandydatów, którego komitetu zamierzacie oddać swój głos? Zachęcamy do zabawy! Głosowanie na naszej stronie zakończy się 19 października.

Na kandydatów, którego komitetu zamierzacie oddać swój głos?

  • KWW SLD Lewica Razem (33%, Razem 119)
  • KWW Wspólnie dla Częstochowy (19%, Razem 69)
  • KWW Marcin Maranda. Mieszkańcy Częstochowy (18%, Razem 64)
  • KWW Kukiz 15 (15%, Razem 55)
  • KW Prawo i Sprawiedliwość (8%, Razem 29)
  • Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma. Nowoczesna Koalicja Obywatelska (5%, Razem 18)
  • Komitet Wyborczy Wyborców Senior + (1%, Razem 2)
  • KWW Otwarta Częstochowa (1%, Razem 2)
Razem: 358

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły