Po pijaku wsiadł za kierownicę. Spowodował wypadek

20.12.2017

Po pijaku wsiadł za kierownicę. Spowodował wypadek

Promil alkoholu w organizmie miał 40-latek, który doprowadził do wypadku. Mężczyzna po pijaku siadł za kierownicę seicento i zderzył się czołowo z audi. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala.
Do zdarzenia doszło we wtorek (19.12.) około godziny 19.30 w Bliżycach. Kierujący fiatem seicento 40-latek z powiatu zawierciańskiego, jadąc w kierunku Tomiszowic, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z audi. Jak się okazało, kierowca fiata był pijany. Badanie wykazało promil alkoholu w organizmie. Nieodpowiedzialny mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają myszkowscy policjanci.

  • kg

Do wyborów samorządowych zostało kilka dni. Oprócz prezydenta wybierać będziemy również naszych reprezentantów, którzy zasiądą w Radzie Miasta. Na kandydatów, którego komitetu zamierzacie oddać swój głos? Zachęcamy do zabawy! Głosowanie na naszej stronie zakończy się 19 października.

Na kandydatów, którego komitetu zamierzacie oddać swój głos?

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły