Po pijanemu spowodował kolizję i uciekł

11.03.2019

Po pijanemu spowodował kolizję i uciekł

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał 48-latek, który został zatrzymany przez myszkowskich policjantów. Mężczyzna w takim stanie wsiadł za kierownicę i doprowadził do kolizji. Po zdarzeniu natychmiast uciekł. Na miejscu pozostawił jednak… tablicę rejestracyjną.

W piątek (8.03.) w samo południe policjanci otrzymali wezwanie na ulicę Jana Pawła II w Myszkowie. Doszło tam do kolizji, którą spowodował kierowca seata ibizy. Na miejscu zdarzenia policjanci zastali tylko poszkodowaną. Sprawca bowiem uciekł. Pozostawił po sobie jednak ślad – tablicę rejestracyjną. Mundurowi ustalili do kogo należy i ruszyli w teren.

Po chwili na ulicy Sucharskiego zauważyli podejrzanego seata. Uszkodzony pojazd nie miał przedniej tablicy rejestracyjnej. Przy samochodzie stał mężczyzna, który próbował naprawić zderzak. Początkowo 48-latek nie przyznał się do tego, że siedział za kierownicą. Miał ku temu powód. Jego badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Gdy wytrzeźwiał usłyszał zarzut. 48-letni myszkowianin i przyznał się do winy i poddał dobrowolnie karze.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły