11.05.2018

Pobiegną w mieście kremówek

Z dziesięciokilometrową trasą zmierzą się zawodnicy, którzy wezmą udział w IV Biegu Wadowickim. Wśród startujących nie zabraknie reprezentantów Życia Team.

IV Bieg Wadowicki odbędzie się 19 maja. Zawodnicy spotkają się na słynnym rynku – na placu Jana Pawła II. Biuro zawodów – czynne w godzinach 10.00 – 15.45 – zlokalizowane będzie przy ulicy Adama Mickiewicza 16. Początek biegu zaplanowano na godzinę 16.00. – Przez pierwsze 400 m jest całkowicie płasko. Na początku biegaczy czekają 2 podbiegi, które ciągną się do jednego kilometra – zdradzają organizatorzy. – Po kilometrze będzie chwila zbiegu. Trasa do samego punktu żywieniowego (zlokalizowanego w połowie trasy) jest lekko pofałdowana i zróżnicowana. Po uzupełnieniu płynów i elektrolitów, czeka już sama przyjemność, praktycznie do samego finiszu – trasa jest skierowana lekko w dół, z małymi przewyższeniami. Na 9,8 km jest ok 100 m pod górę, aby później na wypłaszczeniu, wybiec zza domu Papieża Jana Pawła II, gdzie czekać będzie już prosta do samej mety! – uchylają rąbka tajemnicy. Wśród startujących nie zabraknie reprezentantów Życia Team.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły