Pobili, bo… za głośno się zachowywał

12.07.2019

Pobili, bo… za głośno się zachowywał

Do trzech lat więzienia grozi dwóm braciom, którzy w jednym z lokali gastronomicznych pobili mieszkańca powiatu częstochowskiego i naruszyli nietykalność cielesną jego dwóch kolegów. Jak tłumaczyli, zdenerwowało ich głośne zachowanie grupy znajomych.

Do zdarzenia doszło pod koniec czerwca. Jak ustalili kryminalni z “jedynki”, w jednym z lokali gastronomicznych doszło do awantury pomiędzy dwoma grupami mężczyzn. – Wstępnie ustalono, że chodziło o głośne zachowywanie grupy 4 mężczyzn z powiatu częstochowskiego. W pewnym momencie doszło do wymiany zdań pomiędzy braćmi z Częstochowy, a grupą klientów spoza miasta – mówi mł. asp. Sabina Chyra – Giereś, oficer prasowy częstochowskich policjantów. Utarczka słowna zakończyła się pobiciem jednego z głośnych klientów lokalu oraz naruszeniem nietykalności cielesnej dwóch jego kolegów.

Agresorami okazali się dwaj bracia w wieku 43 i 41 lat. Obaj zostali zatrzymani przez policjantów operacyjnych z komisariatu I. Mężczyznom grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Zostali objęci policyjnym dozorem.

  • Katarzyna Gwara
Firmy z gwarancją
Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły