Pobili się o dziewczynę!

19.10.2017

Pobili się o dziewczynę!

Oj… niektóre dziewczyny potrafią zawrócić w głowie. W Żarkach doszło nawet do tego, że o jedną niewiastę pobiło się kilku mężczyzn! Co prawda trochę nieświadomie, bo tylko dwóch z nich wiedziało, o co tak naprawdę poszło…

Historia zaczęła się z pozoru niewinnie. Do myszkowskich policjantów zgłosiło się dwóch mieszkańców Żarek. Ojciec i syn twierdzili, że zostali pobici przez grupę mężczyzn. Aby ustalić sprawców i przebieg całego zdarzenia, mundurowi sięgnęli po zapis z monitoringu. Całe zajście miało zupełnie inny przebieg niż ten przedstawiony przez rzekomych pokrzywdzonych. 22-latek z Żarek umówił się z 21-latkiem z Pińczyc. Spotkanie raczej nie miało mieć pokojowego charakteru, bo postanowił zabrać ze sobą… drewniany kij. Gdy mężczyźni zobaczyli się na ulicy Leśniowskiej, 22-latek od razu wyjął go zza kurtki i próbował zaatakować 21-latka. Młodszy z mężczyzn najwyraźniej przeczuwał, co się kroi, bo z zaparkowanego w pobliżu samochodu ruszyli mu z pomocą koledzy. Do bójki przyłączył się również 65-letni ojciec mieszkańca Żarek. Co ciekawe, okazało się, że tylko 21 i 22-latek znali powód starcia. Chodziło im o dziewczynę. W efekcie wszyscy uczestnicy w wieku od 21 do 65 lat usłyszeli już zarzuty. Grozi im do 3 lata za kratami.

  • kg

Do wyborów samorządowych zostało kilka dni. Oprócz prezydenta wybierać będziemy również naszych reprezentantów, którzy zasiądą w Radzie Miasta. Na kandydatów, którego komitetu zamierzacie oddać swój głos? Zachęcamy do zabawy! Głosowanie na naszej stronie zakończy się 19 października.

Na kandydatów, którego komitetu zamierzacie oddać swój głos?

  • KWW SLD Lewica Razem (33%, Razem 119)
  • KWW Wspólnie dla Częstochowy (19%, Razem 69)
  • KWW Marcin Maranda. Mieszkańcy Częstochowy (18%, Razem 64)
  • KWW Kukiz 15 (15%, Razem 55)
  • KW Prawo i Sprawiedliwość (8%, Razem 29)
  • Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma. Nowoczesna Koalicja Obywatelska (5%, Razem 18)
  • Komitet Wyborczy Wyborców Senior + (1%, Razem 2)
  • KWW Otwarta Częstochowa (1%, Razem 2)
Razem: 358

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły