Poczuj magię świąt na bożonarodzeniowym jarmarku

15.12.2017

Poczuj magię świąt na bożonarodzeniowym jarmarku

Konkursy świąteczne, kreatywne warsztaty dla dzieci, stoiska ze świątecznymi produktami, wspólne kolędowanie i moc dobrej zabawy – między innymi takie atrakcje czekają na nas w Centrum Handlowym Auchan w Poczesnej. Trzydniowy jarmark (15-17.12.) z pewnością wprowadzi odwiedzających w iście świąteczny nastój.

Przedświąteczna atmosfera powoli ogarnia nawet najbardziej odpornych, a nawet niechętnych bożonarodzeniowej gorączce. Dla wszystkich zabieganych gości Centrum Handlowe Auchan Poczesna przygotowało niespodziankę – świąteczny kiermasz, który pozwoli choć na chwilę zatrzymać się i poczuć magię nadchodzących świąt.

Na trzydniowym kiermaszu każdy znajdzie coś dla siebie. Poszukujący prezentów będą mieć okazję zaopatrzyć się lub zainspirować na stoiskach z rękodziełem, dekoracjami świątecznymi, różnorodnymi świecami czy herbatami i przyprawami. Wszyscy chętni wezmą udział w konkursach i zabawach świątecznych z nagrodami. Wyjątkowej atmosfery doda świąteczna muzyka i karaoke, w którym najodważniejsi spróbują swoich sił w kolędowaniu z podkładem muzycznym.

Wiele atrakcji przygotowano również dla najmłodszych gości centrum. Maluchy wezmą udział w bożonarodzeniowych warsztatach, na których stworzą oryginalne dekoracje, ozdoby choinkowe oraz barwne rysunki o tematyce świąt. Wesołe zabawy i ciepła, rodzinna atmosfera z pewnością wprowadzą wszystkich gości kiermaszu w prawdziwie świąteczny nastrój.

Kiermasz bożonarodzeniowy odbędzie się od 15 do 17 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Poczesna. Wszystkie atrakcje czekają na gości w godzinach otwarcia galerii. Wstęp wolny!

  • kg

Do wyborów samorządowych zostało kilka dni. Oprócz prezydenta wybierać będziemy również naszych reprezentantów, którzy zasiądą w Radzie Miasta. Na kandydatów, którego komitetu zamierzacie oddać swój głos? Zachęcamy do zabawy! Głosowanie na naszej stronie zakończy się 19 października.

Na kandydatów, którego komitetu zamierzacie oddać swój głos?

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły