Podaj łapę, czyli o pomocy dla zwierzaków

24.11.2022

Podaj łapę, czyli o pomocy dla zwierzaków

Od jutra rusza zbiórka karmy i akcesoriów. To już 7. edycja akcji ,,Charytatywnie dla zwierząt”. Każdy, kto ma możliwości i chęci może wesprzeć czworonożnych przyjaciół.

Akcja ma na celu zebranie wszystkiego, co może zostać wykorzystane dla zwierząt. Chodzi o koce, poduchy, karmy, makarony, jedzenie w puszkach z długim terminem ważności, ale również leki i akcesoria dla zwierząt. Priorytetem akcji jest wsparcie częstochowskiego schroniska i pomoc stowarzyszeniom i fundacjom działającym na rzecz zwierząt w mieście.

Zbiórka potrwa do 20 grudnia. Do tego dnia można dostarczać materiały i produkty dla potrzebujących, częstochowskich zwierzaków. W tym roku głównym miejscem zbiórki jest siedziba Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego przy al. Niepodległości 30. W razie problemów z transportem, organizatorzy zachęcają do kontaktu pod numerem 662 513 922.

Akcja została objęta honorowym patronatem Prezydenta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka.
Organizatorami są: Zespół Szkół Technicznych, Zespół Szkół Gastronomicznych, Stowarzyszenie Aktywna Częstochowa i Młodzieżowa Rada Miasta Częstochowy.

 

  • opr. NL
Najnowsze artykuły